PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191327}

Pajęczyna Charlotty

Charlotte's Web
6,4 13 237
ocen
6,4 10 1 13237
Pajęczyna Charlotty
powrót do forum filmu Pajęczyna Charlotty

Niby dla dzieci ale ma w sobie cos co mnie poruszylo.. te postacie.. swietny pomysl z tymi zwierzetami :) film ogladalam 3 razy i za kazdym razem bardziej sie smialam a na koncu plakalam ;) takie zakonczenia sa swietne :) punktuje na 10 :) prosze podac mi jakis propozycje jakis podobnych filmow do tego :)

ocenił(a) film na 8
werkaaa5

Polecam Ci taki film o papudze pt. "Ara urwis" o przyjażni nastolatka z papugą, fabularny.Na końcu filmu łzy mi się lały jak groch!Oprócz tego piękne krajobrazy.Polecam Ci też kultowy film "Lessie wróć" o suczce rasy Colie.Jeśli jesteś fanką "wyciskaczy łez" to powinnaś też obejrzeć "Gdyby jutra nie było", to już film innego typu,ale bardzo dobry, wyprodukowany w indyjskim Bollwood z Jahnem Rakh Khakiem w roli głównej.Z reszty familijnych wzruszających o zwierzętach jakie znam,gdzie mogłabyś popłakać to polecam:
-"Niezwykła podróż"- o psach i kotce
-"Paul gadający ptak"- o papudze.
Może być jeszcze "Chichaua z Beverly Hills", już ruszyły zdjęcia do kontynuacji tego filmu.
Super film,na końcu miałam lekkie łezki..
-"Dogonić marzenia"- o koniu.
-"Żółte psisko"-wiadomo,tytuł wskazuje
-"Przygoda na Antarktydzie"- o psach Chuski i naukowcach
-"Niedżwiadek"-o niedżwiadku grizzlly, który stracił mamę,podczas burzy w górach, kórym zaopiekował się dorosły grizzlly.To wszyskie moje propozycje.Pozdrawiam Felinka.

ocenił(a) film na 9
Felinka

Osobiście "Ary Urwisa" bym nie polecał jakoś szczególnie (we mnie ten film żadnych emocji nie wzbudził), ale jeden film sam mi się nasuwał gdy czytałem opis - "Babe świnka z klasą". Film niby podobny, ale trochę inny. Polecam.

ocenił(a) film na 8
werkaaa5

Jestem chłopakiem, mam 19 lat, jednakże też się bardzo wzruszyłem świetny film. Głos Charlotty jest świetny, ciepły i delikatny.

ocenił(a) film na 8
eldim

O tak. Głos Charlotty to największy atut filmu. W obydwu wersjach językowych. Julia Roberts i Agata Kulesza naprawdę stanęły na wysokości zadania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones